Biedri

KORPORATĪVIE BIEDRI

LATVIJAS MOBILAIS TELEFONS LMT ir vadošais mobilo sakaru operators Baltijas valstīs, kas jau vairāk nekā 25 gadus nodrošina izcilu tīkla kvalitāti un darbojas kā visas nozares attīstības dzinējspēks. Nemitīgi pilnveidojot 4G tīklu, LMT ir sasniedzis nepārspējami zemu latentumu un vienlaikus arī visaugstāko tīkla noslodzes efektivitāti pasaulē, kāda nav nevienā citā sakaru infrastruktūras ražotāja “Nokia” mobilajā tīklā. LMT paplašina darbības lauku, pievēršoties inovāciju un 5G viedo tehnoloģiju attīstībai. Līdztekus citām aktuālām inovācijām sākam aktīvu darbu pie bezpilota lidaparātu tehnoloģiju un pārvaldības risinājumu attīstīšanas. Esam atvērti jaunai sadarbībai trīs darbības pamatvirzienos:

  • Bezpilota lidaparātu satiksme un gaisa telpas kontrole: meklējam sabiedrotos, lai attīstītu bezpilota lidaparātu satiksmes pārvaldības iespējas – lidaparātu atpazīšanu, attālinātu ID noteikšanu, vadību un pārņemšanu. Tāpat esam atvērti dažādiem eksperimentiem, kas vērsti uz telekomunikāciju infrastruktūras izmantošanu un pielāgošanu gaisa satiksmes pārvaldības vajadzībām.
  • Bezpilota lidaparātu izmantošana komerciāliem nolūkiem: meklējam partnerus, kuri ir gatavi realizēt mūsu biznesa klientu vēlmes, nodrošinot bezpilota lidaparātu risinājumu uzstādīšanu un apkalpošanu.
  • Bezpilota lidaparātu apmācības un treniņu centrs: aicinām iesaistīties, lai kopīgi veicinātu sabiedrības izpratni par bezpilota lidaparātu tehnoloģijām, drošu šo tehnoloģiju izmantošanu ikdienā un integrāciju kopīgajā gaisa telpā.

METRUM
Ar mērķi sniegt kvalitātīvus pakalpojumus un inovatīvus risinājumus mērniecībā un teritorijas plānošanā, “Metrum”, aktīvu darbību Latvijas tirgū uzsāka 2005.gadā, apvienojot kompānijā pieredzējušus un profesionālus mērniecības un teritorijas plānošanas speciālistus. 

Uzņēmuma speciālisti patstāvīgi attīsta jaunus inovatīvus produktus un pakalpojumus, kas iegūti izmantojot lāzerskenēšanas un aerofotografēšanas datus, tai skaitā: lidostas gaisa šķēršļu kartes izveide, derīgo izrakteņu ieguves apjoma novērtējums karjeru monitoringam, vairāku pilsētu 3D un reljefa modeļu izveide, ortofoto karšu izstrāde, u.c. 

TRANSPORTA UN SAKARU INSTITŪTS
Transporta un sakaru institūts – tā ir moderna augstskola ar teju simtgadīgu vēsturi, kas piedāvā studiju programmas sekojošās sfērās: transports un loģistika, datorzinātnes, elektronika un telekomunikācijas, ekonomika un menedžments, aviācijas transports.

HIDROLAB
Hidrolab konsultē valsts un nevalstiskas organizācijas par tehnoloģijām, kas aizsargā un novēro gaisa telpu no nesankcionētu dronu lidojumiem. Mūsu rīcībā ir gan stacionāras, gan mobilas iekārtas dronu detektēšanai, novērošanai un pārtveršanai no pasaules vadošajiem ražotājiem.

Drone Racing Latvia

DRONE RACING LATVIA
Drone Racing Latvia mērķis ir popularizēt un attīstīt FPV sacensību dronu kustību Latvijā.
Organizēt regulārus treniņus un sacensības, kā arī gatavot pilotus dalībai starptautiskās sacensībās augstu rezultātu sasniegšanai.

AERONES
Aerones is developing heavy-lifting drones for firefighting and human rescue applications. We have developed models capable of lifting 25 and 100 kg as well as patented solution for drone firefighting in heights of up to 100 meters or more.

SPH ENGINEERING
SPH Engineering is producer of UgCS mission planning software and unmanned systems integration specialist for custom projects.

ASOCIĒTIE BIEDRI

PRIVĀTPERSONU BIEDRI

Privātpersonu biedru informācija netiek publicēta