Drone Hero Europe 2017

5821695b-bdd8-4e4c-b960-6fadac064679

Drone Hero Europe 2017

Drone Hero Europe ir sacensības, kas sniedz lieliskas biznesa iespējas visiem dronu entuziastiem. Apvienojoties ir iespējams radīt ko kreatīvu, dalīties savās idejās un pieredzē tehnoloģiju attīstībā, lai kopīgu sasniegtu savu mērķi un rastu iespēju prezentēt sevi plašai publikai. Finālistiem būs iespēja 21.-22.jūnijā uzstāties starptautiskās izstādes “UAV Expo Europe 2017” ietvaros. 

Sacensības organizē EUKA – bezpeļņas organizācija, kas apvieno biznesa, valdības un izpētes institūtu pārstāvjus. Sacensību fināls paredzēts starptautiskās izstādes “UAV Expo Europe 2017” ietvaros.

TERMIŅŠ PIETEIKUMU IESŪTĪŠANAI: 30. maijs
FINĀLISTU PAZIŅOŠANA: 5. jūnijā
UZVARĒTĀJU PAZIŅOŠANA: 22. jūnijā

Vairāk informācijas: http://www.dronecommunity.eu/
Sacensību nolikums (angļu valodā): NOLIKUMS

 

Laimē biļetes uz Lasvegasu! 

Izstādes “UAV Expo Europe 2017” ietvaros sacensību finālistiem būs iespēja prezentēt savas idejas žūrijas, kurā ir pārstāvis arī no LARPAS, un starptautiskās profesionāļu auditorijas priekšā. Visinovatīvākajiem un kreatīvākajiem projektiem pasniegs piecus “Drone Hero Europe” apbalvojumus. 

Dalībniekiem ir lieliska iespēja vinnēt bezmaksas ieejas biļetes “Commercial UAV Expo” Lasvegasā, kā arī publiskā vērtējuma uzvarētāji saņems bezmaksas stendu šajā izstādē.