Biedri

KORPORATĪVIE BIEDRI

METRUM
Ar mērķi sniegt kvalitātīvus pakalpojumus un inovatīvus risinājumus mērniecībā un teritorijas plānošanā, “Metrum”, aktīvu darbību Latvijas tirgū uzsāka 2005.gadā, apvienojot kompānijā pieredzējušus un profesionālus mērniecības un teritorijas plānošanas speciālistus. 

Uzņēmuma speciālisti patstāvīgi attīsta jaunus inovatīvus produktus un pakalpojumus, kas iegūti izmantojot lāzerskenēšanas un aerofotografēšanas datus, tai skaitā: lidostas gaisa šķēršļu kartes izveide, derīgo izrakteņu ieguves apjoma novērtējums karjeru monitoringam, vairāku pilsētu 3D un reljefa modeļu izveide, ortofoto karšu izstrāde, u.c. 

LATVIJAS MOBILAIS TELEFONS LMT ir vadošais mobilo sakaru operators Baltijas valstīs, kas jau vairāk nekā 25 gadus nodrošina izcilu tīkla kvalitāti un darbojas kā visas nozares attīstības dzinējspēks. Nemitīgi pilnveidojot 4G tīklu, LMT ir sasniedzis nepārspējami zemu latentumu un vienlaikus arī visaugstāko tīkla noslodzes efektivitāti pasaulē, kāda nav nevienā citā sakaru infrastruktūras ražotāja “Nokia” mobilajā tīklā. LMT paplašina darbības lauku, pievēršoties inovāciju un 5G viedo tehnoloģiju attīstībai. Līdztekus citām aktuālām inovācijām sākam aktīvu darbu pie bezpilota lidaparātu tehnoloģiju un pārvaldības risinājumu attīstīšanas. Esam atvērti jaunai sadarbībai trīs darbības pamatvirzienos:

  • Bezpilota lidaparātu satiksme un gaisa telpas kontrole: meklējam sabiedrotos, lai attīstītu bezpilota lidaparātu satiksmes pārvaldības iespējas – lidaparātu atpazīšanu, attālinātu ID noteikšanu, vadību un pārņemšanu. Tāpat esam atvērti dažādiem eksperimentiem, kas vērsti uz telekomunikāciju infrastruktūras izmantošanu un pielāgošanu gaisa satiksmes pārvaldības vajadzībām.
  • Bezpilota lidaparātu izmantošana komerciāliem nolūkiem: meklējam partnerus, kuri ir gatavi realizēt mūsu biznesa klientu vēlmes, nodrošinot bezpilota lidaparātu risinājumu uzstādīšanu un apkalpošanu.
  • Bezpilota lidaparātu apmācības un treniņu centrs: aicinām iesaistīties, lai kopīgi veicinātu sabiedrības izpratni par bezpilota lidaparātu tehnoloģijām, drošu šo tehnoloģiju izmantošanu ikdienā un integrāciju kopīgajā gaisa telpā.

SPH ENGINEERING
SPH Engineering ir globāls bezpilota lidaparātu programmatūras risinājumu, integrācijas pakalpojumu, konsultāciju un pielāgotas izstrādes nodrošinātājs, lai paplašinātu dronu lietojumprogrammas. Tā inovācijas atbalsta dažādu ražotāju bezpilota lidaparātus un progresīvas dronu tehnoloģijas apsekošanai, datu vākšanai un izklaidei. Uzņēmumam ir globāls klients un partneru tīkls 150+ valstīs. 

Uz šodienu uzņēmums uztur 4 biznesa līnijas:
UgCS – misijas plānošanas un lidojumu vadības programmatūras tehnoloģija,
UgCS Integrated Systems – gaisa integrētās sistēmas ar dažādu ražotāju sensoriem,
Drone Show Software — tehnoloģija dronu spietu lidojumu vadīšanai,
SPH Consulting & Development — uz zināšanām balstīti pakalpojumi, lai ieviestu, integrētu un attīstītu tehnoloģijas dronu industrijai

TRANSPORTA UN SAKARU INSTITŪTS
Transporta un sakaru institūts – tā ir moderna augstskola ar teju simtgadīgu vēsturi, kas piedāvā studiju programmas sekojošās sfērās: transports un loģistika, datorzinātnes, elektronika un telekomunikācijas, ekonomika un menedžments, aviācijas transports.

NACIONĀLIE BRUŅOTIE SPĒKI
The National Armed Forces is a combination of three military formations – the Regular Force, the National Guard and the Reserve – made up of a militarily organized, trained and armed part of the nation – soldiers who are under national protection and protected by law.

AERONOVUS
The main goal of Aeronovus is to popularize and develop the application of BGK in various business sectors in Latvia. At the moment, SIA Aeronovus offers several services to its customers – Aeronovus is a CAA-recognized body that offers BGK pilot training in a specific category, as well as consultations.
Starting our journey in agro-monitoring, we have accumulated a lot of experience in the field of agriculture and currently work mainly with agronomists and insurance companies. We are developing the field of industrial inspections with great interest, where we plan to inspect industrial and construction sites, perform flat roof audits, defects in solar panels, inspections of high-voltage lines and much more. An Aeronovus Work Group has been set up on Facebook, which can be joined by any remote pilot or business idea owner. Every month we organize business webinars to talk about the best BGK business ideas and review business plans.
SIA Aeronovus moto – Lead by example

PRIVĀTPERSONU BIEDRI

Privātpersonu biedru informācija netiek publicēta

Atbalstītāji biedrības izveidošanā 2015-2020

Drone Racing Latvia

DRONE RACING LATVIA
Drone Racing Latvia mērķis ir popularizēt un attīstīt FPV sacensību dronu kustību Latvijā.
Organizēt regulārus treniņus un sacensības, kā arī gatavot pilotus dalībai starptautiskās sacensībās augstu rezultātu sasniegšanai.

AERONES
Aerones is developing heavy-lifting drones for firefighting and human rescue applications. We have developed models capable of lifting 25 and 100 kg as well as patented solution for drone firefighting in heights of up to 100 meters or more.

HIDROLAB
Hidrolab konsultē valsts un nevalstiskas organizācijas par tehnoloģijām, kas aizsargā un novēro gaisa telpu no nesankcionētu dronu lidojumiem. Mūsu rīcībā ir gan stacionāras, gan mobilas iekārtas dronu detektēšanai, novērošanai un pārtveršanai no pasaules vadošajiem ražotājiem.