Drone Hero Europe 2017

Drone Hero Europe Jury
Drone Hero Europe 2017

Eiropa apbalvo savus “Dronu varoņus”

22. jūnijā Briselē izstādes “Commercial UAV Expo Europe 2017” ietvaros starptautiska žūrija, kuras sastāvā bija arī LARPAS pārstāvis Ilmārs Ozols, garu debašu rezultātā izvēlējās piecus unikālus dronu projektus, kas tika pasludināti kā 2017. gada Eiropas “Dronu varoņi” (European Drone Heroes). Apbalvojumus pasniedza Beļģijas Aizsardzības ministrs Stīvens Vandeputs (Steven Vandeput).

Visi uzvarētāji un viņu sagatavoti video atrodami šeit:
https://www.dronecommunity.biz/drone-hero-europe-2017-winners/.

 

 

Arī LARPAS biedri “Aerones”  piedalījās konkursā ar savu bezpilota gaisa kuģi, kas paredzēts gan atpūtas nolūkiem, gan arī nopietnām glābšanas operācijām

Kaut arī “Aerones” projekts tika augsti novērtēts un plaši atzīts, žūrijas vērtējumā savā kategorijā tas ierindojās 3.vietā, nesniedzot iespēju savi prezentēt uz lielās skatuves Briselē. Jebkurā gadījumā LARPAS novēl šim projektam veiksmi turpmākajos centienos!


5 žūrijas kategorijas and 1 publiskais apbalvojums

Izstādes “Commercial UAV Expo Europe 2017” laikā 10 finālistiem bija iespēja izskaidrot savu iepriekš iesūtīto video un klātienē prezentēt ideju. Pēc tam žurija izvelejās 5 labākos:

High Potential Drone Hero

 

Creative Drone Hero

 

Innovative Drone Hero

 

Start-up Drone Hero

 

International Drone Hero

 

Public Drone Hero

Skycan no Beļģijas ar savu meklēšanas un glābšanas video internetbalsošanā saņēma vislielāko atbalstu, kas ar gandrīz 5000 balsīm ļāva kļūt par uzvarētājiem.

 

Vairāk informācijas: www.euka.org, www.dronecommunity.eu